Podkladový materiál PSns3/160

Nový produkt

Width: 160 cm

Viac detailov

76 položky

2,03 € s DPH

Množstevné zľavy

Množstvo Zľava Ušetríte
5 2,03 € Až do 10,15 €
20 1,89 € Až do 37,88 €
50 1,89 € Až do 94,71 €

Detaily

Skladová PUR pena. Široká škála aplikácií aj v tých najnáročnejších projektoch. Výrobok je nepostrádateľný v profesionálnych čalúnnických dielňach. Pena je k dispozícii v rôznych hustotách, hrúbkach a šírkach.

Cena je za nákup 1 metra.

Transportné poznámky:
Materiál je navinutý na kartónovú trubicu a celý kotúč je zabalený do hrubej, priehľadnej fólie. Po obdržaní tovaru skontrolujte, či obal nie je poškodený. Prezrite si materiál.

Ak ste si objednali niekoľko rôznych vzorov, s najväčšou pravdepodobnosťou sú zvinuté dohromady. Pozrite sa do lepenkovej trubice, vložíme tam objednané plechovky s lepidlom, katalógy atď.

Poznámky k skladovaniu:
Látky skladujte na kartónových rolkách, najlepšie na vešiakoch, aby ste predišli deformácii.

Uložiť!
Pri kúpe viacerých kusov ich získate v jednom kuse. Ak si objednáte niekoľko rôznych materiálov - pokiaľ je to možné - navinieme ich na jeden kotúč, aby sme znížili náklady na dopravu.

Pozor !!!
Farba na obrázku sa môže mierne líšiť od farby materiálu. Závisí to od nastavení vašej grafickej karty a monitora.
Rozdiely vo farbách sú ľahko viditeľné pri súčasnom sledovaní rovnakého obrazu na rôznych monitoroch / televízoroch.

Ak máte akékoľvek pochybnosti o použití, farbe alebo iných vlastnostiach výrobku, neváhajte nás kontaktovať. Vyvíjame maximálne úsilie, aby popisy a fotografie boli čo najpresnejšie a odrážali skutočné vlastnosti tovaru. Ak potrebujete viac informácií alebo chcete skontrolovať materiál, požiadajte o bezplatnú vzorku alebo si objednajte jeden z našich katalógov.