Podkladový materiál LATP/2

Nový produkt

Width: 100 cm

Viac detailov

42 položky

7,12 € s DPH

Detaily

Odolná pena často používaná čalúnnikmi na dodanie mäkkosti tvrdým čalúneným prvkom, ako sú predné sklo, lakťové opierky alebo volant. Oveľa hustejšia ako polyuretánová pena, zároveň sa na dlhší čas vracia do pôvodného tvaru.

Kúpna cena je za 1 meter.

Transportné poznámky:
Materiál je navinutý na kartónovú trubicu a celý kotúč je zabalený do hrubej, priehľadnej fólie. Po obdržaní tovaru skontrolujte, či obal nie je poškodený. Prezrite si materiál.

Ak ste si objednali niekoľko rôznych vzorov, s najväčšou pravdepodobnosťou sú zvinuté dohromady. Pozrite sa do lepenkovej trubice, vložíme tam objednané plechovky s lepidlom, katalógy atď.

Poznámky k skladovaniu:
Látky skladujte na kartónových rolkách, najlepšie na vešiakoch, aby ste predišli deformácii.

Uložiť!
Pri kúpe viacerých kusov ich získate v jednom kuse. Ak si objednáte niekoľko rôznych materiálov - pokiaľ je to možné - navinieme ich na jeden kotúč, aby sme znížili náklady na dopravu.

Pozor !!!
Farba na obrázku sa môže mierne líšiť od farby materiálu. Závisí to od nastavení vašej grafickej karty a monitora.
Rozdiely vo farbách sú ľahko viditeľné pri súčasnom sledovaní rovnakého obrazu na rôznych monitoroch / televízoroch.

Ak máte akékoľvek pochybnosti o použití, farbe alebo iných vlastnostiach výrobku, neváhajte nás kontaktovať. Vyvíjame maximálne úsilie, aby popisy a fotografie boli čo najpresnejšie a odrážali skutočné vlastnosti tovaru. Ak potrebujete viac informácií alebo chcete skontrolovať materiál, požiadajte o bezplatnú vzorku alebo si objednajte jeden z našich katalógov.