Doplnok čalúnenia PB2/20

Nový produkt

Width: 48 cm

Viac detailov

180 položky

11,72 € s DPH

Detaily

Pásy do auta sú nepostrádateľným prvkom výbavy každého auta. Slúžia na zvýšenie bezpečnosti a sú navrhnuté tak, aby chránili pasažiera pred účinkami kolízie alebo náhleho brzdenia. K dispozícii v rôznych farbách a šírkach.

Transportné poznámky:
Materiál je navinutý na kartónovú trubicu a celý kotúč je zabalený do hrubej, priehľadnej fólie. Po obdržaní tovaru skontrolujte, či obal nie je poškodený. Prezrite si materiál.

Ak ste si objednali niekoľko rôznych vzorov, s najväčšou pravdepodobnosťou sú zvinuté dohromady. Pozrite sa do lepenkovej trubice, vložíme tam objednané plechovky s lepidlom, katalógy atď.

Poznámky k skladovaniu:
Látky skladujte na kartónových rolkách, najlepšie na vešiakoch, aby ste predišli deformácii.

Uložiť!
Pri kúpe viacerých kusov ich získate v jednom kuse. Ak si objednáte niekoľko rôznych materiálov - pokiaľ je to možné - navinieme ich na jeden kotúč, aby sme znížili náklady na dopravu.

Pozor !!!
Farba na obrázku sa môže mierne líšiť od farby materiálu. Závisí to od nastavení vašej grafickej karty a monitora.
Rozdiely vo farbách sú ľahko viditeľné pri súčasnom sledovaní rovnakého obrazu na rôznych monitoroch / televízoroch.

Ak máte akékoľvek pochybnosti o použití, farbe alebo iných vlastnostiach výrobku, neváhajte nás kontaktovať. Vyvíjame maximálne úsilie, aby popisy a fotografie boli čo najpresnejšie a odrážali skutočné vlastnosti tovaru. Ak potrebujete viac informácií alebo chcete skontrolovať materiál, požiadajte o bezplatnú vzorku alebo si objednajte jeden z našich katalógov.