Táto stránka využíva súbory cookie na poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie použitie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním

VŠETKY VÝROBKY 630 produkty

Podkategórie

 • AUTOMOBILOVÉ TKANINY

  Tkaniny do automobilov predstavujú najväčší výber originálnych materiálov (dovážaných zo Západnej Európy) na čalúnenie do automobilov. Máme v ponuke hladké aj vzorované materiály na sedadlá automobilov, poťahy do automobilov a iné textílie do automobilov. Originalita našich tkanín spočíva v: laminovaní a technickej sieťke najvyššej kvality a vysokej gramáži materiálu. Vďaka tomu sa tieto čalúnnické výrobky tešia veľkej popularite medzi výrobcami poťahov do automobilov a čalúnnikov.

 • STROPNÉ MATERIÁLY

  Originálne stropné materiály laminované molitanom PUR (okolo 3mm). Všetky stropné materiály sú úplety, t.j. tkaniny, ktoré sa dajú ľahko natiahnuť. Ponúkané materiály navyše neobsahujú technickú tkaninu (sieťku), čo znamená, že stropný materiál je ešte elastickejší.

 • KOŽENKY

  Ponúkame originálne koženky do automobilov vyrábané špeciálne na oblepovanie kresiel, sedadiel, prístrojových dosiek, stropov. V našej ponuke sa nachádzajú aj perforované koženky s dierovaním podľa zaujímavých a originálnych vzorov. V ponuke sú koženky laminované molitanom alebo filcovým podkladom. Naše koženky sa vyznačujú bohatou farebnou škálou a atraktívnymi a originálnymi štruktúrami materiálu.

 • KOBERCE

  Originálne automobilové podlahoviny. Nájdete tu gumené protišmykové podlahy, podlahoviny (filc) s bitúmenovou podkladovou vrstvou alebo „slonej kože”. K dispozícii sú takisto (na špeciálnu objednávku) materiály do historických vozidiel ako aj konkrétnych typov vozidiel (Porsche, Mercedes). Podlahoviny sú určené na podlahy v interiéri automobilov, autobusov, ako aj na vystielanie batožinového priestoru a iných častí vozidla

 • ORIGINÁLNA ALCANTARA

  Alcantara je rozšírenou technológie. Originálna certifikovaná alcantara je textilný materiál využívaný v najdrahších verziách osobných automobilov. Sú to predovšetkým športové automobily. Táto exkluzívna tkanina sa vyznačuje mäkkosťou (polyuretán), odolnosťou voči oteru a vysokou životnosťou (polyester). Alcantary uvedené na internetovej stránke sú k dispozícii na objednávku.

 • AUTOMOBILOVÉ KŮŽE

  .

 • STRECHY KABRIO

  Ponúkame strechy na kabriolety pripravené na montáž a originálne materiály na ich výrobu. Pomocou jednoduchého formulára dokážeme rýchlo vypočítať cenu strechy, ktorá Vás zaujíma, na vybraný model automobilu.

 • VZORNÍKY
 • ČALÚNNICKÉ NITE

  Nite firmy Amann predstavujú najvyššiu svetovú kvalitu, ktorá zaručuje vynikajúce výsledky. Originálne nite Amann využívané výrobcami automobilov sú odolné voči oteru, vyblednutiu, zodratiu, znečisteniu. Optimálne veľkosti cievok sú vhodné tak na veľké, ako aj malé projekty. Profesionálne nitky s mimoriadnymi vlastnosťami existujú v rôznych druhoch: na zošívanie kože a koženky (rasant), na zošívanie tkanín (synton), na ozdobné stehy (serafil), na airbagy.

 • LEPIDLA ČALÚNENIE

  Profesionálne čalúnnické lepidlá. Na nanášanie štetcom alebo pištoľou. V predaji máme univerzálne lepidlá na podlepovanie stropných materiálov, pien, plastických materiálov, dreva, kovu atď. Zároveň ponúkame lepidlá s vysokou tepelnou odolnosťou na tvrdé prvky čalúnenia (napr. kabíny pre vodiča), najmä ťažko zlepiteľných materiálov vystavených pôsobeniu slnečného žiarenia.

 • PÉNA ČALÚNENIE A...

  Čalúnnické molitany (čalúnnická dyha) na podlepovanie čalúnenia automobilov. Polyesterový čalúnnický molitan sa vynikajúco hodí ako podklad pod samotný materiál. K dispozícii sú čalúnnické molitany s rôznou šírkou (140 cm-180 cm) a hrúbkou (2 mm-8 mm). Väčšina ponúkaných molitanov PUR je z jednej strany podlepená sieťkou (technickou tkaninou). Takisto máme v ponuke samolepiace latexové molitany na podlepenie čalúnnických materiálov a obšívanie volantov.

 • PRÍSLUŠENSTVO A...

  Na výber bohatý výber čalúnnických doplnkov. Vzhľadom na vzrastajúci záujem a dopyt čalúnnikov po čalúnnických doplnkoch, rozhodli sme sa priniesť na trh overené a spoľahlivé lemovky, čalúnnické profily, lemy na koberčeky, čalúnnické zošívacie spony, háčiky na poťahy do automobilov. Skutočným hitom sa navyše stali ohrievacie rohože pod čalúnenie.

 • JACHTOVÉ TKANINY
na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 630 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 630 položiek